OPINIE KURSANTÓW NA TEMAT SZKOLENIA

 

…………Bardzo dziękuję za przesłane mi informacje końcowe jak też pragnę podziękować Organizatorowi i Instruktorowi za cały wspaniały kurs. W związku z tym przekazuję poniższą opinię:
w lipcu 2013r. odbyłam kurs zorganizowany przez Stację Zdrowie prawidłowego chodzenia z kijkami-” Nordic Walking”, który spełnił wszelkie moje oczekiwania. Było to bardzo profesjonalne, efektywne a zarazem przyjazne szkolenie. Składało się z części teoretycznej i praktycznej. Przekazano nam wszystkie informacje potrzebne do skutecznego uprawiania tego rodzaju aktywności (zarówno dla młodych osób jak i dla starszych). Dotyczyło to m. in. ćwiczeń wstępnych, zasad doboru kijków, technik chodzenia, wpływu na pracę i stan poszczególnych mięśni(zbawienny wpływ przy rehabilitacji).Otrzymałyśmy także do tego cały zastaw materiałów zawierających omawiane instrukcje i wskazówki. Zajęcia praktyczne były prowadzone nad Wisłokiem także bardzo sprawnie, profesjonalnie a do tego bezpiecznie i w miłej atmosferze. Jestem przekonana ,że chodzenie z kijkami jest świetne, ale dopiero po szkoleniu, ponieważ wiedza jest niezbędna.
Polecam wszystkim zainteresowanym kursy organizowane przez Stację Zdrowie- nie pożałujecie ani jednej godziny. Organizacja jest bardzo dobra i wspaniała Pani Instruktor……Wyrażam chęć chodzenia w drugim etapie………
…………….informuję , że godziny kursu były bardzo dobre, wolałabym jednak system dwa dni w tygodniu. Co do ćwiczeń to jestem zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyrażam zgodę na opublikowanie zdjęć. Potwierdzam chęć zapisania się na II etap. Jeśli byłaby możliwość to mój mąż chciałby też brać udział w szkoleniu…………

…….. Z kursu jestem bardzo zadowolona. Odpowiadały mi godziny zajęć oraz sposób ich prowadzenia, bardzo profesjonalny. Częstotliwość treningów była do zaakceptowania w sezonie wakacyjnym, bo poza nim trudno byłoby mi spotykać się 3 razy w tygodniu, ze względu na inne zajęcia i obowiązki.
Odpowiadały mi wszystkie ćwiczenia ale najbardziej podobały mi się ćwiczenia na koordynację…………

……….informuję, że:
1) godziny kursu jak na tę porę roku mogły być późniejsze
2) mnie osobiście bardziej odpowiadałoby 2 razy w tygodniu,
3) ćwiczenia i nauka chodzenia z kijami była dla mnie w pełni zadowalająca, super Pani instruktorka, bardzo dobry wzajemny kontakt, miła atmosfera,…………..

……….Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Było SUPERRRR.
Co do godzin niestety w moim przypadku 17.30 jest bardzo nie stosowna godziną. Ponieważ daleko mieszkam od Rzeszowa (kończe pracę 15.00 – wracać do domu, nie ekonomicznie i zmuszona była czekać do 17.30 na zajęcia.) zajęcia prowadzone 3 x w tygodniu , cenna inicjatywa. Szybki intensywny trening. Reasumując w moim przypadku rozpoczęcie kursu o godzinie 17,30 nie jest trafnym terminiem.
Co do innowacji w samym kursie. Mozna utworzyć grupy damsko-męskie.

 

 

Właściciel