Szkolenie LGD: Niekomercyjna Infrastruktura turystyczna, rekreacyjna i kulturowa.

Szanowni Państwo

w związku z przystąpieniem do realizacji nowej Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” firma Stacja Zdrowie.pl zwraca się z propozycją przeprowadzenia szkolenia umożliwiającego rozwój kompetencji oraz zdobycie nowej i podniesienie poziomu już posiadanej wiedzy w zakresie:

  1. Poprawa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej i kulturowej.

Program szkolenia:

–    Dobre praktyki w zakresie realizacji projektów z zakresu ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej; uwarunkowania organizacyjne, techniczne, ekonomiczne i prawne.
–    Dobre praktyki w zakresie realizacji projektów z zakresu ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej; uwarunkowania organizacyjne, techniczne, ekonomiczne i prawne.
–    Infrastruktura kulturalna w Polsce i możliwości jej rozwoju.
–    Nowe trendy w turystyce i rekreacji na świecie i Polsce.
–    Animator społeczno-kulturalny liderem zagospodarowania i promocji lokalnej ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej i kulturowej.

Szkolenie skierowane jest do:

–   osób decydujących o formie i kształcie infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej i kulturowej w  Gminach
–  Dyrektorów i pracowników MOSiR-ów i GOSiR-ów,
–  Dyrektorów Szkół i Przedszkoli, Prezesów UKS-ów
–  Prezesów Stowarzyszeń formalnych i nieformalnych, KGW, OSP, itp.
–  przedstawicieli Nadleśnictw z terenu działania LGD
–  pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu
–  mieszkańców obszaru LSR.
–  osób poszukających ciekawego pomysłu na własny biznes

Całodniowe szkolenie, przeprowadzone zostanie na obszarze działania Państwa LGD. Formę, termin, miejsce, liczbę uczestników, catering, dodatkowe atrakcje, chętnie ustalimy podczas bezpośredniej rozmowy z Państwem.

W swojej ofercie posiadamy również propozycję szkoleń wyjazdowych:

–  krajowych (COS Spała, COS Zakopane, COS Władysławowo)
–  międzynarodowych (Lillehammer – Norwegia, Otepää – Estonia, okolice jez. Garda – Włochy).

Zapoznanie się z unikalnymi pomysłami i rozwiązaniami infrastrukturalnymi w w/w miejscach, np. u gospodarza Zimowych IO – norweskiego Lillehammer, będzie przykładem dobrych praktyk i inspiracją w temacie doposażania swojej gminy w niekomercyjną infrastrukturę rekreacyjną, turystyczną i kulturową,

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji i przygotowania propozycji szkolenia dokładnie odpowiadającego Państwa oczekiwaniom i możliwościom.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na tematykę ostatniego modułu szkolenia. Analiza ankiet przeprowadzonych przez Lokalne Grupy Działania wyraźnie pokazuje, że osoba lokalnego Animatora społeczno-kulturalnego może być najlepszym pomysłem na „ożywienie” obszaru działania LGD. Między innymi poprzez przemyślane, zaplanowane, regularne i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności, wykorzystanie infrastruktury już istniejącej jak i planowanej do realizacji w najbliższym czasie.

Z poważaniem
Rafał Przyszlak
Właściciel
Stacja Zdrowie.pl
tel. 600 990 181

rafalprzyszlak@stacja-zdrowie.pl

szkolenie_LGD

Comments are closed.