O nas

Szanowni Państwo

Od kilku lat obserwujemy w Polsce rosnące zainteresowanie aktywnymi formami wypoczynku. Biegacze, jeżdżący na rowerach lub rolkach – takie obrazki dziś nikogo nie dziwią. Do tej grupy dołączyła nowa dyscyplina rekreacyjna Nordic Walking. Marsz z kijami jest tani, prosty, dla każdego, a jego wpływ na poprawę naszego zdrowia udowodniły liczne publikacje naukowe. W odpowiedzi na rosnącą popularność marszów z kijami w 2009r powstała Stacja-Zdrowie.

Jako oficjalny partner Polskiej Federacji Nordic Walking (PFNW), jedynego reprezentanta Światowej Federacji Nordic Walking ( INWA) w Polsce zajmujemy się promocją i rozwojem dyscypliny w Polsce. Nauka prawidłowej techniki marszowej, organizacja szkoleń na stopień instruktora i wytyczanie oraz certyfikacja tras do Nordic Walking – w oparciu o autorski program NORDIC WALKING PARK® – to usługi które posiadamy w swojej ofercie. Nasi instruktorzy to medaliści Mistrzostw Polski.

Naszą misją jest podnoszenie jakości życia ludzkiego, poprzez wdrożenie do całorocznej aktywności fizycznej. Realizujemy ją podczas codziennych zajęć z naszymi klientami, szkoląc kadry instruktorskie, które profesjonalnie poprowadzą zajęcia treningowe, jak również przygotowując infrastrukturę do bezpiecznego uprawiania Nordic Walking.

Hasło: Nordic Walking – Marsz po Zdrowie!”  to nasze motto.

Właściciel